Evidence nestátních neziskových organizací (Evidence NNO)


Kontakty

Redakce Evidence NNO

Ministerstvo vnitra ČR,
odbor eGovernmentu
náměstí Hrdinů 1634/3, Praha 4, 140 21

E-mail: nno.redakce@mvcr.cz
Telefon: +420 974 816 515

Technická podpora

E-mail: hot-line
Telefon: +420 583 300 722


Žádost o registraci nového uživatele pro Evidenci NNO

Upozornění pro uživatele:
Upozorňujeme uživatele, kteří žádali o registraci, že přihlašovací údaje (Přihlašovací jméno a Heslo) jim budou přiděleny až poté, co redakce obdrží příslušné strany zakládacího dokumentu jejich organizace, které budou obsahovat IČ, název organizace a platné statutární orgány.
Děkujeme za pochopení
Registrace nového uživatele slouží zástupcům NNO k získání oprávnění ke vkládání a aktualizaci informací v Evidenci NNO.

Postup při registraci nového uživatele a následné evidenci nové NNO
  • Vyplňte Registrační formulář (níže na této stránce) a stiskněte tlačítko Odeslat.
  • Zašlete příslušné strany vašeho zřizovacího dokumentu (stanovy, zakládací listina/smlouva nebo statut), které obsahují IČ, název organizace a platné statutární orgány, elektronickou poštou (naskenovaný dokument) na adresu: nno.redakce@mvcr.cz nebo klasickou poštou na adresu: Ministerstvo vnitra České republiky, odbor eGovernmentu, Mgr. René Bošková, Náměstí Hrdinů 1634/3, 140 21, Praha 4.
  • Po doručení příslušných stran vašeho zřizovacího dokumentu a ověření správnosti údajů Vám budou e-mailem zaslány přihlašovací údaje ("Přihlašovací jméno" a "Heslo"). Po kliknutí na odkaz Přihlášení uživatele v hlavní nabídce a zadání správného "Přihlašovacího jména" a "Hesla" Vám v pravém sloupci přibude v menu Registrovaný uživatel nabídka Evidence nové NNO.
  • Přes tento odkaz se dostanete k formuláři do něhož vyplníte údaje o Vaší organizaci a odešlete. Po kontrole Vámi vložených dat redakční tým publikuje tuto organizaci.
Registrační formulář
Jméno a příjmení:
Název organizace:
IČ:
Kontaktní telefon:
Kontaktní e-mail:
Takto označené položky jsou povinné.